СРОЧНО, даю 35 баллов. за спам БАН Знайдіить діагоналі паралелограма, якщо їх довжини відносяться

як 6:7, а сторони паралелограмма 14 см і 22 см

Ответы на вопрос

Отвечает Капланян Ирина.

Ответ:

24 см і 28 см

Объяснение:

Позначимо діагоналі як 6х та 7х.

Теорема: сума квадратів діагоналей паралелограма дорівнює подвоєній сумі квадратів його двох суміжних сторін.

(6х²)+(7х)²=2×(14²+22²)

36х²+49х²=2×(196+484)

85х²=2×680

85х²=1360

х²=16

х=4

6*4=24 (см) перша діагональ

7*4=28 (см) друга діагональ