У трикутнику ABC AB = 2 см, BC = 5 см, кут B = 60°, знайдіть сторону AC


Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Диана.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

AB = 2 см, BC = 5 см, ∠ B = 60°

Знайти: АС-?

За теремою косинусів маємо:

AC² = AB² + BC² -2AB * BC * cosB

AC²= 2² + 5² - 2 * 2 * 5 * 0,5 = 4 + 25 - 10 = 29 - 10 = 19

АС = √19 (см)