4. Прямий кут поділено променем на дві частини, одна з яких на 46 градусів більша за другу. Знайти

величини утворених кутів?​

Ответы на вопрос

Отвечает Гончаров Влад.

Объяснение:

х° -один угол

(х+46)° другой угол

прямой угол равен 90°

х+х+46=90

2х=90-46

2х=44

х=22° - один угол

22+46=68° - другой угол