Промінь АВ ділить кут М АК на два кути. Знайдіть градусну міру кута МАК, якщо кут МАВ = 70°, а кут

ВАК складає 60 % від кута МАВ.​

Ответы на вопрос

Отвечает Бердникова Настя.

Ответ:

112° - кут МАК

Объяснение:

70*0.6=42 - кут ВАК

70+42=112°