ТЕРМІНОВО!!! В трикутнику АВС АВ відноситься до ВС як 5 до 8, кут між ними 60°, АС=14 см, знайти

периметр​

Ответы на вопрос

Отвечает Летаев Федя.

Ответ:

Р(∆АВС)=40см

Объяснение:

АВ=5х

ВС=8х.

Теорема косинусів:

АС²=АВ²+ВС²-2*АВ*ВС*cos∠B

cos60°=½

Рівняння:

(5х)²+(8х)²-2*5х*8х*½=14²

25х²+64х²-40х²=196

49х²=196

х²=196/49

х=√4

х=2

АВ=5х=5*2=10 см

ВС=8х=8*2=16 см

Р(∆АВС)=АВ+ВС+АС=10+16+14=

=40см