Ребро куба √3 см. Знайдіть площу повної поверхні куба.


Ответы на вопрос

Отвечает Нұрғисаұлы Ықылас.

Ответ:

Якщо діагональ куба дорівнює √3, то ребро куба дорівнює 1, т.к.

а² + а² + а² = D²

3a² = (√3)²

3a² = 3

a² = 1

a = 1

Куб складається з 6 граней, площа кожної а².

Площа поверхні куба

Sпов = 6а² = 6 · 1 = 6