Один із кутів ромба на 120° більше за інший. Знайдіть кути ромба.​​


Ответы на вопрос

Отвечает Степанов Артем.

Ответ:30, 30, 150, 150

Объяснение:х+х+х+120+х+120=360

4х=360-240

4х=120

х=30

30+120=150