.Знайдіть координати центра кола, якщо кінцями його діаметру є точки (-4; 2) і (6; -8).


Ответы на вопрос

Отвечает Сапёров Кузя.

Ответ:

(1;-3)

Объяснение:

О- середина відрізка даних точок.

Хо=(-4+6)2=2/2=1

Уо=(2+(-8))/2=-6/2=-3

О(1;-3)