Знайдіть суміжні кути , якщо їхні градусні міни відносяться 9:11​


Ответы на вопрос

Отвечает Кадыров Федор.

Ответ:

81° та 99°

Объяснение:

Позначимо кути як 9х та 11х.

Сума суміжних кутів 180°, отже:

9х+11х=180

20х=180

х=9

9*9=81° перший кут

9*11=99° другий кут