1.Один із суміжних кутів на 40 градусів разів більший за другий. Знайти відношення градусних мір

суміжних кутів. 2. Сума трьох кутів, утворених в результаті перетину двох прямих дорівнює 205 градусів. Знайти ці кути. Знайти кут між прямими. Сроооооооооочно!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Бойчук Аріадна.

Ответ:

<1=(180-40):2=70 градусов

<2=70+40=110 градусов

Углы соотносятся,как 7:11

Номер 2

<1=<3=360-205=155 градусов

<2=<4=(360-155•2):2=25 градусов

Объяснение: