Периметр паралелограма дорівнює 126 см. Знайдіть його сторони, якщо дві з них відносяться як 4 до 5

ДОПОМОЖІТЬ!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Матюнина Алиса.

Ответ:

Объяснение:

Нехай х - коефіцієнт пропорційності , тоді співвідношення сторін буде 4х і 5х. Згідно формули периметра маємо рівняння:

2(4х + 5х) = 126

8х + 10х = 126

18х = 126

х = 126 : 18

х = 7

4х = 4 * 7 = 28 (см) - одна сторона

5х = 5 * 7 = 35 (см) - друга сторона