Очень срочно. При перетині двох прямих сума двох кутів дорівнює 140 градусів. Знайдіть кути між

прямими.

Ответы на вопрос

Отвечает Ахмадиева Гузель.

Ответ:

Объяснение:

пусть есть 4 угла

Х1, Х2, Х 3, Х 4

тогда Х 1+Х2+Х3+Х4 = 360°

Х 1 + Х3 = 180°

Х 2 + Х 4 = 180°

Х1 + Х2 = 140° - по условию.

Х1 = 70°

Х 2 = 70°

Х3 = 110°

Х4 = 110°