Дві сторони трикутника дорівнюють 9 см 1 12 см, а кут між ними - 30°Знайти площу

трикутника.Допоможіть будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Кяро Анна.

Объяснение:

S=1/2•a•b•sina=1/2•9•12•sin30°=27 см^2