ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ СРОЧНО: знайдіть градусну міру кожного с двох внутрішньо односторонніх кутів,

що утворилися при перетині двох прямих паралельних січною, якщо їх градусні міри відносяться як 2:7​

Ответы на вопрос

Отвечает Тимерханова Замира.
Оскільки прямі паралельні, сума внутрішніх односторонніх кутів дорівнює 180 градусів

Введемо значення Х:
нехай кут 1 - 2х
а кут 2 - 7х

Запишемо рівняння:
2х+7х=180
9х=180
х=20

Знаходимо кут 1 - 2•20=40 градусів
Знаходимо кут 2 - 7•20=140 градусів

Відповідь: кут1=40 градусів
кут2=140 градусів