Точки А, С iD кола поділяють його на дуги, градусні міри яких відносять- ся як 2 : 7 : 3. Знайти

градусну міру найбільшого кута трикутника ACD.​

Ответы на вопрос

Отвечает Байбакова Виолетта.

Ответ:

7x+3x+2x=360

9x=360

х=360/9

х=40

Самий великий кут спирається на саму велику дугу.

4*40=160° дугааB.

<С=дугаАВ/2 160º/2=80º