Об'єм піраміди дорівнює 48 см³, а висота - 4 см. Знайти площу основи.


Ответы на вопрос

Отвечает Тупиков Сергей.

Завдання: Об'єм піраміди дорівнює 48 см³, а висота - 4 см. Знайти площу основи.

Розв'язання:

Є формула:

\boxed{\displaystyle V_{pir.} =  \frac{1}{3} \cdot S_{osn.} \cdot H.}

Де V – об'єм піраміди; S – площа основи; Н – висота. Нехай S = x, тоді:

 \displaystyle \frac{1}{3}  \cdot4 \cdot x = 48; \\ x = 36 = S.

Відповідь: 36 см².