Сума двох сторін трикутника дорівнює 13см, а третя сторона на 7см менша за суму двох сторін.

Знайдіть периметр трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Рамазанова Ландыш.

Відповідь:

19 см

Пояснення:

3 сторона = 13 - 7 = 6 см

P = a + b + c

Р = 13 + 6 = 19 см

Отвечает Астафьева Ксюша.

Відповідь: третя сторона 6с6см

Пояснення:

13-7=