У трикутника ABC кут C 75 градусів, що на 15 градусів більше за величину кута А, AC = 4 корінь з 6

см. Знайдіть сторону BC

Ответы на вопрос

Отвечает Знайдюк Ярик.

<A = <C - 15 = 75 - 15 = 60°

<B = 180 - 60 - 75 = 45°

находим ВС по т. синусов

AC/sin<B = BC/sin<A

4√6 *2/√2 = BC * 2/√3

8√3 = ВС* 2/√3

ВС = 8√3 * √3/2 = 24/2 = 12