СРООООЧНО!!! Обчисліть довжину дуги кола радіуса 6 см, яка відповідає центральному куту 30°


Ответы на вопрос

Отвечает Антонян Артур.

Завдання: Обчисліть довжину дуги кола радіуса 6 см, яка відповідає

центральному куту 30°.

Розв'язання:

Дано: n=30°; R=6 cм;

Знайти: l – ?

Є стандартна формула. Нічого важкого. Підставляємо свої дані і рахуємо.

 \displaystyle l =  \frac{\pi \cdot  R \cdot n {}^{ \circ} }{180 {}^{ \circ} } =  \frac{6\pi \cdot30  {}^{ \circ}  }{180 {}^{ \circ} }  = \pi.

Відповідь: π.