ТЕРМІНОВО!!! Сума трьох кутів, утворених у результаті перетину двох прямих, дорівнює 250°.

Знайдіть найменший з цих кутів.

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарь Натали.

Відповідь: 70°.

Пояснення:

360° - 250°=110°, четвертий кут.

180°-110°=70° найменший кут.

Отвечает Джин Влад.

Ответ:

<1=<3=360-250=110 градусов

<2=<4=(360-110•2):2=70 градусов

Объяснение: