Знайти висоту прямокутного рівнобедреного трикутника, гіпотенуза якого дорівнює 12 см.


Ответы на вопрос

Отвечает Левицький Святослав.

Ответ:

h=6см

Объяснение:

Висота також є бісектрисою и медіаною

Медіана прямокутного трикутника проведена до гіпотенузи дорівнює половині гіпотенузи.

h=c/2=12/2=6см