Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо периметр 28 см а бічна сторона на 2 см більша за

основу

Ответы на вопрос

Отвечает Ежевская Милана.

Ответ:

Основа Х см

бічна сторона ( Х + 2 ) см

рівняння:

2( Х + 2 ) + Х = 28

2х + 4 + Х = 28

3х = 24

Х = 8 ( см ) довжина основи

8 + 2 = 10 ( см ) довжина бічної сторони

відповідь 8 см ; 10 см ; 10 см