Знайти радіус кола, якщо його довжина дорівнює 60п см​


Ответы на вопрос

Отвечает Семиглазов Илья.

Завдання: Знайти радіус кола, якщо його довжина дорівнює 60п см.

Розв'язання:

Дано: l = 60п.

Знайти: R - ?

 \displaystyle l = 2\pi R \to \: R =  \frac{l}{2\pi}  =  \frac{60\pi}{2\pi}  = 30. \\

Відповідь: 30 см