Знайди кути чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 7, 8, 9, 12. Запиши градусні міри кутів в

порядку їх зростання без позначок одиниць виміру через кому з пропуском після неї.​

Ответы на вопрос

Отвечает Конопля Юля.
Нехай х коефіцієнт пропорційнойсті, кутА=7х
КутВ=8х
КутС=9х
КутD=12х
Сума кутів чотирикутника 360 градусів.
Тоді: кутА+кутВ+КутС+кутD=360;
7х+8х+9х+12х=360;
36х=360
Х=360/36
Х=10
КутА=7*10=70
КутВ=8*5=80
КутС=9*5=90
КутD=12*5=120

Відповідь:
70, 80, 90, 120.