Знайти довжину відрізка АБ і кординати його середини, якщо А(-3; 2) Б(3; -4)


Ответы на вопрос

Отвечает Popadin Evgen.

Ответ:

довжина АБ = 8см

середина відрізка (3;-2)

Объяснение:

формула відстані між точками: АБ=√(х1-х2)²+(у1-у2)² (весь вираз беремо під корінь). АБ= √(-3-3)²+(2+4)². АБ=√36+36=√72=8см.

формула середини: х=х1+х2/2=-3+3/2=-3

у=у1+у2/2=2+(-4)=-2