Сторона квадрата дорівнює 4см. Знайдіть радіуси вписаного та описаного навколо нього кіл


Ответы на вопрос

Отвечает Кун Саша.

R-радіус описаного кола

r-радіус вписаного кола

а=4-сторона квадрата

R=a√2/2=4√2/2=2√2

r=a/2=4/2=2

Отвечает Хайрисламов Никита.

Ответ:

2+2=4 просто когда 2 плюсуешь к двум то у нас виходит 4

Объяснение:

2+2=4