7. Продовження бічних сторін AB і CD трапеції ABCD перетинаються в точці М. Більша основа AD

трапеції дорівнює 9 см, менша основа ВС трапеції ABCD - 6 см, CD = 2,5 см. Знайти MD. ДАЮ 50 БАЛІВ!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Усубян Герман.

Ответ:

Объяснение:

Угол АЕД  подобен углу  ВЕС (по п п т)

ЕС = ЕД - СД = 16 - 10 = 6

АД:ВС = ЕД:СЕ

12:ВС = 16:6

16ВС=12*6

   ВС=72:16

   ВС=4,5

Ответ; 4,5 см MD