периметр рівнобедреного трикутника дорівнює 90 м. Знайдіть сторони трикутника якщо одна з них

дорівнює 20м

Ответы на вопрос

Отвечает Мосолова Лада.

Ответ:

дві однакові сторони рівнобедреного трикутника дорівнюють 35 м, а третя сторона - 20 м.

Объяснение:

Оскільки рівнобедрений трикутник має дві однакові сторони, то позначимо їх через x, а третю сторону, яка дорівнює 20 м, позначимо через y.

Оскільки периметр трикутника дорівнює 90 м, то маємо рівняння:

x + x + y = 90

Скорочуємо:

2x + y = 90

Знаючи, що одна зі сторін трикутника дорівнює 20 м, можемо записати:

x + x + 20 = 90

Скорочуємо:

2x = 70

x = 35

Отже, дві однакові сторони рівнобедреного трикутника дорівнюють 35 м, а третя сторона - 20 м.