10 балів))Площа основи конуса дорівнює З6п см2.Чому дорівнює висота конуса,якщо його об'єм 48п см3?

Повне рішення,будь ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Булискерия Лиза.

Дано: конус

r – радіус основи конуса;

h – висота конуса;

Sосн.к. = 36π см²

Vк. = 48π см³

Знайти: h - ?

Розв'язання: Для знаходження висоти даного конуса скористаємося формулою його об'єму:

Vк. = 1/3·Sосн.·h

Виразимо з даної формули h:

h = 3Vк./(Soсн.)

Підставимо відомі значення:

h = 3·48π/36π = 144/36 = 4(см).

Отже, висота даного конуса дорівнює 4 сантиметри.

Відповідь: 4 см.