Один із зовнішеіх кутів трикутника дорівнює 105 знайдіть внутрішні кутм не суміжні з ним якщо вони

відносятся як 5:2

Ответы на вопрос

Отвечает Ходоренко София.

Ответ:

75°    30°

Объяснение:

Зовнішній кут трикутника дорівнює сумі внутрішніх кутів, не суміжних з ним.

Нехай ∠1=5х°,  ∠2=2х°, тоді за умовою

5х+2х=105;  7х=105;  х=15.

∠1=5*15=75°;  ∠2=15*2=30°