У правильній чотирикутній призмі площа бічної грані дорівнює 289 см.Знайдіть площу діагонального

перерізу.

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашов Игорь.

S=ah
ah=289
h=289/a
диагональ основания равна √a²+a²=√2a²=a√2
s(сечения)=h*диагональ=a√2*289/a=289√2