Знайдіть третій кут трикутника, якщо два його кути дорівнюють 40° і 70°


Ответы на вопрос

Отвечает Загорнов Вадим.
За теоремою про суму кутів трикутника( сума кутів трикутника =180 градусів). 3 кут =180-40-70=70 градусів.
Отвечает Карпович София.

Відповідь: сума кутів трикутника 180 градусів тоді третій кут= 180 -40-70= 70 градусів

Пояснення: