периметр прямокутника дорівнює 40 см, а одна з його сторін дорівнює 4 см, Знайдіть сторону

квадрата, рівнобедреного трикутника! даю 100 балов!​

Ответы на вопрос

Отвечает Малеев Даниил.
Нехай сторони прямокутника дорівнюють a та b, де a > b. Ми знаємо, що a + b = 20, тому b = 20 - a. Також ми знаємо, що одна зі сторін прямокутника дорівнює 4, тому a або b дорівнює 4.

Якщо a = 4, то b = 16. Однак, це означає, що периметр прямокутника дорівнює 40 = 2a + 2b = 2(4) + 2(16) = 40, що вірно. Таким чином, прямокутник має розміри 4 на 16.

Трикутник, що рівнобедренний, має дві однакові сторони. Оскільки ми знаємо, що сторона прямокутника дорівнює 4, то одна зі сторін трикутника дорівнює 4. Оскільки це рівнобедрений трикутник, то друга сторона також дорівнює 4.

Тепер нам потрібно знайти сторону квадрата, який має такий самий периметр, як трикутник. Периметр квадрата дорівнює 2s, де s - сторона квадрата. Отже, ми маємо 2s = 2(4 + 4) = 16, звідки s = 8.