Знайдіть об'ем кулі, радіус якої дорівнюе 4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Бытов Дмитрий.

Ответ:

V = 4/3 * π * 4³ = 268.08 см³

Объяснение:

Об’єм кулі обчислюється за формулою V = 4/3 * π * r^3. Якщо радіус кулі дорівнює 4 см, то об’єм кулі буде V = 4/3 * π * 4^3 = 268.08 см^3.