В треугольнике ABC проведена биссектриса BM, AB=7см, BC=14см, AM=5см, найти MC СРОЧНО

ПОМОГИТЕ!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Ситников Миша.

Відповідь:

MC = 10 см.

Пояснення:

Теорему Англеса: відношення довжин сторін трикутника, що лежать по різні боки від биссектриси, дорівнює відношенню довжин відрізків биссектриси.

=> AM/MC = AB/BC. Підставивши значення AB=7см і BC=14см у це рівняння і знаючи AM=5см, ми можемо знайти MC:
5/MC = 7/14
MC=5*14/7
MC = 10 см.