3. Знайти площу правильного шестикутника, вписаного в коло, радіус якого дорівнює 6см. Будьласка

допоможіть. Я не знаю як це робити ​

Ответы на вопрос

Отвечает Bank Va.
Для розв'язання задачі спочатку знайдемо довжину сторони шестикутника за формулою:

a = r * √3

де r - радіус кола, а √3 - коефіцієнт для правильного шестикутника.

Отже, для нашої задачі:

a = 6см * √3

Тепер можемо знайти площу правильного шестикутника за формулою:

S = (3/2) * a^2 * √3

де a - довжина сторони шестикутника.

Підставляємо значення a і отримуємо:

S = (3/2) * (6см * √3)^2 * √3
S = (3/2) * 108см^2 * √3
S = 162см^2 * √3

Отже, площа правильного шестикутника, вписаного в коло радіусом 6см, дорівнює 162см^2 * √3.