Діаметр основи конуса 8 см ,а його висота 6 см. Знайти об'єм конуса.Допоможіть будь ласка ​


Ответы на вопрос

Отвечает Марченко Ульяна.

Ответ:Об'єм конуса можна знайти за формулою: V = (1/3)πr^2h, де r - радіус основи, h - висота конуса.

Діаметр основи конуса дорівнює 8 см, отже, радіус основи r = 8/2 = 4 см.

Висота конуса дорівнює 6 см.

Підставляємо значення r та h у формулу об'єму конуса:

V = (1/3)πr^2h = (1/3)π(4 см)^2(6 см) ≈ 32,95 см^3

Отже, об'єм конуса дорівнює близько 32,95 кубічних сантиметрів.

Объяснение: гарних вихідних

Отвечает Харин Егор.

Відповідь: фото

Пояснення:

розв'язання завдання додаю