Знайдіть координати точки, яка належить осі ординат і рівновід-далена від точок С(2; -1) і D(-3;

7). пж зробіть завдання на листку як що не тяжко буду дуже вдячна

Ответы на вопрос

Отвечает Итаков Рустам.
Оскільки шукана точка належить осі ординат, то координата її точки абсциса x дорівнює 0.

Знайдемо середнє арифметичне координат y точок C і D:
y = (yc + yd) / 2 = (-1 + 7) / 2 = 3

Отже, координати шуканої точки є (0; 3).