Послідовність (b) Задано формулою b=n2+n-1 знайдіть b10


Ответы на вопрос

Отвечает Lykoshkov Dima.

Для знаходження b10 потрібно підставити n=10 у формулу b=n^2+n-1:

b10 = 10^2 + 10 - 1 = 100 + 9 = 109

Отже, b10 дорівнює 109.