Точка М - середина відрізка АВ. Знайдіть координати точкиА якщо М(-2;3;-1), В(4;5;1)


Ответы на вопрос

Отвечает Стрельников Андрей.

Ответ:

Для того, щоб знайти координати точки А, нам потрібно врахувати, що М є серединою відрізка АВ. Це означає, що вектор МА дорівнює вектору ВМ з протилежним знаком:

МА = -ВМ

Для того, щоб знайти МА, спочатку знайдемо координати вектору ВМ:

ВМ = (4 - (-2), 5 - 3, 1 - (-1)) = (6, 2, 2)

Тоді МА = -ВМ = (-6, -2, -2)

Знаючи вектор МА і координати точки М, ми можемо знайти координати точки А за допомогою формули:

А = М + МА

А = (-2, 3, -1) + (-6, -2, -2) = (-8, 1, -3)

Тому координати точки А дорівнюють (-8, 1, -3).

Объяснение: