Основи трапеції відносяться як 4: 5, а середня пiнiя дорівнює 9. Знайдіть основи Варіанти

відповідейa) 8 і 10 в) 6 і 8 б) 10 і 12 г) 6 і 12​

Ответы на вопрос

Отвечает Каримов Айнур.

Ответ:

8 і 10.

Объяснение:

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі основ.

Нехай основи трапеції 4х та 5х, тоді (4х+5х)/2=9

9х=18;  х=2

Менша основа 4*2=8,  більша основа 5*2=10 одиниць.