Середня лiнiя рівностороннього трикутника дорівнює 4 см. Знайдіть периметр цього трикутника. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Вайнер Алина.

Ответ:

24 см.

Объяснение:

Середня лінія трикутника дорівнює половині сторони, до якої вона паралельна.

Сторона трикутника а=4*2=8 см.

Периметр трикутника Р=8*3=24 см.

Отвечает Ларченко Дарья.
24, бо середня лінія паралельна третій стороні і дорівнює її половині, так як тр-к рівносторонній, то кожна зі сторін дорівнює (4•2)=8
периметр: 8+8+8=24