Середня лінія трапеції дорівнює 5 см. Знайдіть її основи, якщо одна з них на 4 см більше іншої.​


Ответы на вопрос

Отвечает Нгуен Аня.

Ответ:   3 см.  7 см.

Объяснение:

Одно основание равно a=х см. Тогда второе равно b=х+4 см. Средняя линия MN= 1/2(a+b);

1/2(x+x+4)=5;

2x+4=10;

2x=6;

a=x=3  см;

b=x+4=3+4=7 см.  

Отвечает Волощенко Александра.

Ответ:

3 см,  7 см.

Объяснение:

Нехай менша основа х см, тоді більша х+4 см.

Середня лінія трапеції дорівнює півсумі основ.

Маємо рівняння: (х+х+4):2=5

2х+4=10;   2х=6;  х=3

Менша основа 3 см, більша основа 3+4=7 см.