Якщо кут між бічними сторонами рівнобедреного трикутника дорівнює 70 градусів, то кут при основі

дорівнює

Ответы на вопрос

Отвечает Марчук Максим.

Відповідь:

сума кутів при основі буде дорівнювати 180-70=110. У рівнобедреного трикутника кути при основі рівні 110÷2=55°

Пояснення:

Отвечает Подолей Каріна.

Ответ:

Углы при основании равнобедренного треугольника равны между собой

<2=<3=(180-70):2=55 градусов

Объяснение: