Знайдіть сторони рівнобедреного трикутника, якщо його периметр дорівнює 65 см, причому бічна

сторона на 4 см більша основи. У відповідь запишіть довжину бічної сторони (число, не вказуючи одиниць вимірювання).

Ответы на вопрос

Отвечает Бухвал Егор.

Ответ:

периметр точно 65?

и можно пожалуйста корону

Объяснение:

трикутник ABC рівнобедрений

АВ-?, на 4 см більша за АС

АС-?

Р трикутникаАВС= 65см

Розв'язання:

Нехай АВ=х см, тоді АС=х+4см. Відомо що АВ=ВС як бічні сторони і периметр 65см

х+х+х+4=65

3х=65-4

3х=61

х=61:3

х=20,3(см) сторони АВ і ВС

АС=х+4=20,3+4=24,3(см)