ПОМОГИТЕ СРОЧНО!!! даю 25 балов Сума першої і другої сторін трикутника – 20 см, сума другої та

третьої сторін – 22 см, а сума першої та третьої сторін – 28 см. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Фролов Артур.

Відповідь: периметр трикутника дорівнює 35 см

Пояснення:

Р - периметр трикутника

Р - 20 = третя сторона

Р - 22 = перша сторона

Р - 28 = друга сторона

(Р - 20) + (Р - 22) + (Р - 28) = Р

3Р - Р = 70

2Р = 70

Р = 35 см