Розв’яжіть рівняння: (2х – 3)2 – 3 = (2х + 1)2 – 11. У відповідь запишіть отримане значення х.

Наприклад: 5 срчно

Ответы на вопрос

Отвечает Бичукова Дарья.

Ответ:

Объяснение:

х= будь якому числу

розкриємо дужки

4х-6-3=4х+2-11

4х-4х=6+3+2-11

0=0

або рівняння в запитанні записано не правильно