Складіть рівняння кола якщо відомі координати його центра К1 радіус R: К (0;5),R = коринь5


Ответы на вопрос

Отвечает Московой Денис.

Загальний вигляд рівняння кола:

\displaystyle\\(x-a)^2+(y-b)^2=R^2,

де a та b - точки центра кола (x;y) відповідно, а R - радіус, тоді рівняння для кола з центром в т.(x;y) = (0;5) та R = √5 буде мати вигляд:

\displaystyle\\(x-0)^2+(y-5)^2=(\sqrt{5})^2\\\\x^2+(y-5)^2=5