ДАМ 30 БАЛЛОВ Складіть рівняння прямої, що проходить через точки C(3; 8) i D(1; 6);​


Ответы на вопрос

Отвечает Саргаева Дарима.

Ответ:

y = kx +b - рівняння прямої

Відповідь: y = x + 5

Объяснение:

8 = 3k + b

6 = k + b

Віднімемо від першої нерівністі другу

2  = 2k

k = 1

8 = 3 + b

b = 5