Сроооооооооооооочно знайдіть сторони рівнобедреного трикутника якщо його периметр дорівнює 97см,

а основа на 4 см більша бічної сторони ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ардилян Андрей.

Ответ: бічні по 31 см,  а основа 35 см

Объяснение:

х+х+х+4=97

3х+4=97

3х=93

х=31см - бічна сторона

31+4=35см - основа